Międzynarodowy Transport Drogowy Kazimierz Skuratowicz

Międzynarodowy Transport Drogowy Kazimierz Skuratowicz to prywatna firma transportowo-spedycyjna z tradycjami sięgającymi połowy XX w. Jako specjaliści w kompleksowym transporcie ładunków wielkogabarytowych drogą lądową, wodną i powietrzną, wkraczamy do akcji tam, gdzie kończą się możliwości zwykłych przewoźników. Doświadczenia zdobyte w czasie przewozów na terenie całej Europy pozwalają nam realizować najtrudniejsze zadania w kraju i poza jego granicami.
Specjalistyczne pojazdy oraz zaangażowanie, wiedza i skuteczność doskonale zgranego zespołu ludzi to najlepsza gwarancja, że każdy powierzony nam ładunek dotrze na miejsce terminowo i bezpiecznie. W naszej branży nie ma prostych zleceń. Każde zadanie traktujemy jak wyzwanie i dokładamy wszelkich starań, aby jego realizacja spełniała oczekiwania Klienta.
Sprawne działanie i zaawansowana technika to nie jedyne atuty MTD. Jesteśmy wielopokoleniowym przedsiębiorstwem rodzinnym, opartym na przekazywaniu tradycji i przywiązaniu do wartości. Odpowiedzialność, rzetelność i autentyczna satysfakcja z dobrze wykonanej pracy to fundamenty, na których budujemy kapitał ludzki oraz potencjał i wizerunek firmy. Wierzymy, że dzięki temu nasi klienci otrzymują usługi najwyższej jakości.

www.mtdskuratowicz.pl

Facebook
Facebook
YouTube