Ocean Freeride


Ocean Freeride działa na rynku od 2010 roku. Specjalizujemy się w doradztwie technicznym, produkcji wyposażenia okrętowego i jachtowego, produkcji maszyn przemysłowych oraz druku 3D. Nasze rozwiązania są stale testowane w najtrudniejszych warunkach na morzach i oceanach.

Kotwice i osprzęt pokładowy
Oferujemy na zamówienie produkcję kotwic, bloków oraz pozostałego osprzętu ze stali nierdzewnej. Używamy wyłącznie polerowanej AISI 316L. Kotwice o rozmiarach 25kg do 250+kg są dopasowane do kształtu kadłuba.

Maszyny Przemysłowe
We współpracy z zaufanym podwykonawcą oferujemy następujące maszyny: przenośniki (pasowe/wibracyjne), oddzielacze (odsiewacze/dmuchawy) oraz rozdrabniarki.

Drukowanie 3D
Przy użyciu nowoczesnej drukarki 3D jesteśmy w stanie wyprodukować prototypy, lub gotowe częći o wymiarach 200x200x180mm. Każdy projekt jest rozpatrujemy indywidualnie w celu osiągnięcia wysokiej wytrzymałości i satysfakcji klienta.

Planowanie ekspedycji
Posiadamy bogate doświadczenie oraz szerokie kontakty, dzięki czemu organizujemy wyprawy, które łączą żeglarstwo z innymi sportami ekstremalnymi, takimi jak paralotniarstwo, narciarstwo, wspinaczka i motocross.

Logistyka i wsparcie techniczne
Specjalizujemy się w technicznym doradztwie jachtowym. Zapewniamy także kompleksową pomoc w planowaniu wszelkich żeglarskich ekspedycji.

Transfer łodzi
Przetransportujemy dowolnych rozmiarów jacht, lub łódź motorową w dowolne miejsce na ziemi. Mamy w zespole doświadczonych żeglarzy i mechaników, mogących także nadzorować naprawy i renowacje.

oceanfreeride.com

Facebook
Facebook
YouTube